Al. Stanów Zjednoczonych 26A, Warszawa
Zadźwoń do nas: 665 30 33 66
Stomatologia dziecięca
Naszym najmłodszym pacjentom oferujemy leczenie na najwyższym poziomie, w miłej, przyjaznej atmosferze, w kolorowym gabinecie stworzonym specjalnie z myślą o dzieciach. Mali pacjenci mogą podczas wizyty oglądać swoje ulubione bajki , są nagradzani i motywowani do dalszej współpracy.

Stomatologia dziecięca to nie tylko leczenie, a przede wszystkim profilaktyka i zapobieganie powstawaniu próchnicy i innych dysfunkcji układu stomatognatycznego.

Pierwsza wizyta adaptacyjna powinna odbyć się około pierwszego roku życia , gdy już pojawią się pierwsze zęby mleczne.Wizyty kontrolne odbywają się co 3-4 miesiące, nawet jeśli dziecko nie zgłasza żadnych dolegliwości a rodzice nie są niczym zaniepokojeni. Tylko taka, świadoma współpraca rodziców z lekarzem ,pozwoli na całkowite wyeliminowanie niepotrzebnego stresu.

Dodatkową korzyścią takiej współpracy jest również stała kontrola nad rozwojem zębów, jamy ustnej i całej twarzy. Rodzice otrzymują również wskazówki dotyczące diety oraz prawidłowej higieny i pielęgnacji zębów mlecznych, które warunkują prawidłowy rozwój zębów stałych.

Regularne wizyty u dentysty od najmłodszych lat zaoszczędzą dziecku i rodzicom stresu, czasu oraz kosztów związanych z ewentualnym leczeniem.


Kompleksowa opieka dla całej rodziny
Oferujemy opiekę stomatologiczną, wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych pacjentów w każdym wieku. Proponujemy różne metody leczenia oraz dbamy o wysoką jakość usług.
Dowiedz się więcej
Raj dla dzieci
Naszym najmłodszym pacjentom oferujemy leczenie na najwyższym poziomie, w miłej, przyjaznej atmosferze, w kolorowym gabinecie stworzonym specjalnie z myślą o dzieciach. Mali pacjenci mogą podczas wizyty oglądać swoje ulubione bajki , są...
Dowiedz się więcej
Terminy dostosowane do potrzeb pacjenta!
Cenimy czas naszych pacjentów, dlatego dostosowaliśmy się do Państwa potrzeb. Oferujemy terminy wizyt od wczesnych godzin rannych do późnych godzin wieczornych. Dla bardzo zapracowanych w trakcie tygodnia dostosujemy terminy...
Dowiedz się więcej